Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 5 stycznia 2017 
    

Linksys prezentuje routery z rodziny Velop


Autor: Wedelek | źródło: AnandTech | 05:50
Podczas CES 2017 Linksys wprowadził do oferty kilka nowych routerów. Wśród prezentowanych urządzeń najciekawiej prezentował się model Velop. Stworzono go z myślą o użytkownikach domowych, którzy chcą łatwo i szybko pokryć cały dom siecią WiFi. Router został tak zaprojektowany, by konfiguracja kilku współpracujących ze sobą urządzeń była możliwie jak najprostsza. Sercem modelu Velop jest czterordzeniowy układ SoC Qualcomm Atheros IPQ 4019, pracujący z zegarem 716MHz. Towarzyszy mu 512MB pamięci RAM i 4GB wbudowanej pamięci na dane.

Komunikacja bezprzewodowa w standardzie 802.11 ac z użyciem pasma 2.4GHz i 5GHz jest z kolei realizowana z wykorzystaniem układu QCA988. Wewnątrz obudowy ukryto również sześć anten, dwa złącza Gigabit Ethernet oraz moduł Bluetooth 4.0 LE do komunikacji ze smartfonem.

Linksys będzie sprzedawać pojedyncze Velopy jak i zestawy złożone z dwóch oraz trzech takich urządzeń. Cena wyniesie odpowiednio $200, $350, oraz $500.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.