Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 18 stycznia 2017 
    

PD2710Q z funkcją ładowania laptopa, HUBem i USB typu C


Autor: Wedelek | źródło: Benq | 06:57
(1)
Benq PD2710Q jest najnowszą propozycją tego producenta dla osób poszukujących monitora do podłączenia do laptopa z dobrą reprodukcją kolorów. Wyposażono go w 27-calową matrycę typu IPS o natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (QHD), która zapewnia 100% pokrycie palety kolorów sRGB oraz Rec. 709, PD2710QC. Ekran jest otoczony cienkimi ramkami, przez co całość wygląda nowocześnie. Komunikacja z komputerem PC odbywa się za pomocą złącza USB typu C (5Gb/s), którym przesyłane są dane oraz energia elektryczna.

Benq wyposażył swój monitor w HUB z portami USB, audio oraz LAN i zadbał o to by transfer informacji mógł być obustronny. Dodatkowo, jak wspomniałem wcześniej, złącze USB typu C pozwala przesyłać energię elektryczną o mocy do 61W. Ta płynie jednak nie z komputera do monitora, a w drugą stronę. Chodzi o to by za pomocą jednego kabla można było ładować podpięty do monitora laptop, oraz łączyć go z urządzeniami peryferyjnymi i siecią. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Zamiast (autor: Semyazza | data: 19/01/17 | godz.: 12:49)
    ładowania laptopa wolałbym podgrzewanie kawy. Chociaż z tyloma bajerami to pewnie i tak podgrzeje.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.