Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 26 stycznia 2017 
    

Razer odświeża klawiaturę BlackWidow Chroma


Autor: Wedelek | źródło: Hexus | 06:44
BlackWidow Chroma V2 jak sama nazwa wskazuje jest odświeżoną wersją popularnej klawiatury mechanicznej dla graczy od firmy Razer. Pod względem ogólnej stylistyki nowy produkt bardzo przypomina swojego protoplastę. To co od razu rzuca się w oczy to znacznie dłuższa podpórka na nadgarstki, którą wykonano ze skóropodobnego materiału. Układ przycisków jest standardowy, jeśli nie liczyć pięciu dodatkowych, programowalnych przycisków funkcyjnych, umieszczonych po lewej stronie klawiatury. Najważniejsze zmiany dokonały się jednak „pod maską”.

Po pierwsze Razer zdecydował się na sprzedaż aż trzech różnych wersji Czarnej Wdowy. Różnią się one zastosowanymi przełącznikami o różnej charakterystyce pracy – nazwano je Razer Green, Orange oraz Yellow. Poprawiono również system podświetlenia Chroma, który może pracować w kilku różnych trybach generując jeden z 16.8 milionów kolorów. Producent zachwala też funkcję anti-ghosting, wbudowany hub audio, odświeżanie na poziomie 1000Hz oraz wytrzymałość przełączników – mają przeżyć co najmniej 80 milionów kliknięć. Usprawniona klawiatura Razera waży 1,5kg, a jej wymiary to 475 x 171 x 39 mm. Cena pozostaje na tym samym poziomie co pierwowzoru.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.