Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 27 stycznia 2017 
    

Zamknięta beta Tom Clancy’s Ghost Recon i zapowiedź pakietu od Nvidii


Autor: Wedelek | 06:43
Ubisoft zapowiedział, że premiera ich nowej strzelanki z serii Tom Clancy’s Ghost Recon o podtytule Wildlands będzie mieć miejsce 7 marca bieżącego roku. Gra od samego początku będzie dostępna na wszystkich platformach, czyli konsolach Xbox One, Play Station 4 i Pro oraz komputerach PC z systemem Windows. Miesiąc wcześniej ruszy zamknięta Beta gry obejmująca tryb single player oraz czteroosobowy tryb kooperacji. Zagrają osoby zarejestrowane w usłudze Uplay, które wyraziły chęć udziału w testach za pośrednictwem formularza na stronie Ubisoftu.

Zamknięta beta potrwa od 3 do 6 lutego, a samą grę będzie można zacząć pobierać już 1 lutego. Gra będzie też dodawana do wybranych kart Nvidii, a mówiąc precyzyjniej do GeForce’ów GTX 1070 i GTX 1080.

Fabuła gry przenosi nas do kierowanej przez kartele narkotykowe Boliwii, gdzie wcielając się w żołnierza sił specjalnych będziemy wykonywać szereg misji mających na celu rozbicie organizacji niebezpiecznych organizacji przestępczych. Twórcy obiecują nieliniową, ciekawą rozgrywkę, otwarty świat oraz dziesiątki pojazdów lądowych, łodzi oraz samolotów/helikopterów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.