Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 27 stycznia 2017 
    

Nowe oprogramowanie dla kart z rodziny Radeon Pro


Autor: Wedelek | źródło: AMD | 18:57
AMD opublikowało na swoich serwerach nową wersję sterowników dla kart graficznych z rodziny Radeon Pro. Oprogramowanie nazwane Radeon Pro Software Enterprise 17.Q1 wprowadza szereg usprawnień poprawiających stabilność i wydajność nowych układów firmy AMD dla profesjonalistów. Ta wersja przynosi również obsługę technologii ReLive do wykonywania zrzutów ekranu i przechwytywania obrazu o wysokiej jakości oraz LiquidVR, która zmniejsza opóźnienia podczas pracy z goglami wirtualnej rzeczywistości. Sterowniki można pobrać ze strony AMD.

AMD tak opisuje Radeon Pro ReLive – „to rozwiązanie służące do nagrywania i tworzenia zrzutów ekranowych wysokiej rozdzielczości, które jest częścią nowego sterownika i ponadto pozwala na:

• Wykorzystanie go wraz z różnorodnym oprogramowaniem profesjonalnym, jak aplikacje CAD czy programy służące do wizualizacji, projektowania, tworzenia multimediów, współpracy, prezentacji, treningów, wsparcia klienta i wielu innych;
• Wykorzystanie kodowania HEVC/H.265, które umożliwia tworzenie nawet o 44% mniejszych plików wideo w porównaniu do standardu H.264 AVC;
• Szybsze transfery danych podczas udostępniania nagranych zapisów pracy w profesjonalnych programach przy raptem 3-procentowym spodziewanym wpływie na wydajność"

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.