Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 1 lutego 2017 
    

Aktualizacja Androida „uśmierca” TV Sony


Autor: Wedelek | źródło: Guru3D | 06:01
Inteligentne telewizory z Androidem mają wiele zalet i dają większe możliwości ich właścicielom niż tradycyjne TV. Skomplikowane oprogramowanie może być jednak źródłem kłopotów, zwłaszcza gdy jego aktualizacja nie została przygotowana w sposób należyty. Boleśnie przekonali się o tym posiadacze TV Sony, którzy po przesiadce z Androida 5.0 Lolipop na 6.0 Marshmallow nie mogli uruchomić swojego urządzenia. Pracownicy Sony radzą by do czasu naprawy błędu próbować kilkukrotnie odłączyć i włączyć telewizor do prądu.

W losowych przypadkach taka procedura pozwala na korzystanie z podstawowych funkcji TV aż do momentu jego wyłączenia. W tej chwili na liście telewizorów których nie wolno pod żadnym pozorem aktualizować znajdują się Bravia KDL-55W800C, KDL-65W850C, KDL-50W755C i KDL50W800C, ale profilaktycznie lepiej wstrzymać się z uaktualnianiem oprogramowania na wszystkich TV tego producenta z Androidem.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.