Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 31 stycznia 2017 
    

Razer kupuje firmę Nextbit


Autor: Wedelek | źródło: Razer | 17:51
(1)
Razer ogłosił przejęcie producenta smartfonów o nazwie Nextbit. Ta niewielka firma została założona przez byłych pracowników wielkich graczy z branży IT, głownie Google i HTC, którzy byli niezadowoleni z kierunku w jakim zmierzają ich byli pracodawcy. Zaprezentowany w roku 2015 smartfon Robin był pierwszym modelem z nielimitowaną ilością miejsca na dane w chmurze. Urządzenie nie odniosło co prawda dużego sukcesu, ale przykuło uwagę recenzentów i Razera, który jak widać ma ochotę wykroić sobie kawałek tortu z rynku urządzeń mobilnych.

Nie trudno się domyślić, że amerykańskiej firmie chodzi przede wszystkim o szybko rosnący rynek gier mobilnych, który z roku na rok generuje coraz większy zysk. Prawdopodobnie W niedalekiej przyszłości zobaczymy nowy smartfon Razera skierowany do graczy właśnie.

Jeśli zaś idzie o Nextbit, to firma stanie się osobnym oddziałem Razera i ma zachować dużą autonomię. Ogłoszono również że wsparcie techniczne i usługi chmurowe będą świadczone nabywcom modelu Robin aż do lutego 2018 roku. Dotyczy to też wszystkich zaplanowanych aktualizacji. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Żegnamy firmę (autor: kombajn4 | data: 1/02/17 | godz.: 08:35)
    która chciała robić innowacyjne, ciekawe smartfony, w pełni korzystające z chmury... witamy krzykliwe barachło obowiązkowo świecące na zielono. A, no i na bank dorzucą virtual 7.1 co z tego że kompletnie do niczego nie potrzebne, ważne żeby było z hasłem typu embrace virtual surround sound in mobile games lub coś w ten deseń.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.