Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 7 lutego 2017 
    

Największe zalety filmów 360 stopni i V


Autor: materiały partnera | 06:05
(1)
W Polsce, jak i zresztą na całym świecie technologia wirtualnej rzeczywistości w ostatnim czasie wręcz eksplodowała i na naszym rynku zarówno filmy 360 stopni, jak i również filmy VR cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. W niniejszym artykule znajdą Państwo najważniejsze zalety VR i 360, dzięki czemu dowiecie się, czy technologia ta jest dla was i czy będzie w stanie was czymś zaskoczyć.

Świetna rozrywka


Jak łatwo się domyśleć filmy 360 stopni i wirtualna rzeczywistość, to przede wszystkim wspaniała rozrywka. Dzięki tej technologii będziemy mogli zapomnieć o kinie, ponieważ ekran będziemy mieć tak naprawdę u siebie w domu, siedząc wygodnie na ulubionej kanapie. Efekty już dzisiaj są niesamowite, a pamiętać należy o tym, że technologia ta cały czas się rozwija i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Teraz możemy przenieść się na salę kinową i oglądać swoje ulubione produkcje bez potrzeby wychodzenia z domu.


Skuteczny marketing


Wirtualna rzeczywistość, to również wspaniałe narzędzie dla firm, które chcą zdobyć wielu nowych klientów, poprawić pozytywny wizerunek swojej firmy i znacząco zwiększyć sprzedaż towarów i usług. Na naszym rynku pojawia się już coraz więcej profesjonalnych firm, które oferują swoim klientom oryginalne i bardzo pomysłowe kampanie marketingowe z wykorzystaniem filmów 360 stopni oraz wirtualnej rzeczywistości. Dzięki filmom sferycznym możemy również prezentować wnętrze swojej firmy oraz wszelkie organizowane wydarzenia i eventy. Jest to również doskonała propozycja dla wystaw i muzeum, które mogą stworzyć cieszące się ogromnym zainteresowaniem wirtualne spacery.


Niedaleka przyszłość


Nowoczesne filmy VR pozwalają nam zobaczyć również to, czego obecnie na żywo nie można jeszcze zobaczyć, ponieważ po prostu nie istnieje. Technologia ta cieszy się olbrzymim zainteresowaniem przede wszystkim wśród developerów i branży budowlanej. W dzisiejszych czasach architekci bez żadnego większego problemu mogą pokazać swoim klientom, jak może wyglądać finalny efekt ich prac. Już dziś wiele firm pozwala nam obejrzeć mieszkania i apartamenty na wynajem, które nie zostały jeszcze wybudowane, ale które można już zamówić. Co ciekawe dzięki technologi wirtualnej rzeczywistości będziemy mogli zaplanować również remont swojego mieszkania i upewnić się, czy nowo wybrany kolor, pasować będzie do wybranych wcześniej mebli.


Odległe podróże


Filmy 360 stopni to również rewelacyjne rozwiązanie dla tych osób, które kochają dalekie podróże, ale niestety nie mają możliwości, aby zwiedzić wszystkie wymarzone zakątki świata. Dzięki wirtualnej rzeczywistości możemy błyskawicznie przenieść się nie tylko do dowolnego miejsca na ziemi, ale również podziwiać kosmos. Na naszym rynku są również specjalne filmy, dzięki którym możemy zobaczyć jak wyglądała Polska kilkaset lat temu, albo produkcje, które pokazują nam jak będzie wyglądał świat za kilkanaście lat. Śmiało można powiedzieć, że wirtualna rzeczywistość praktycznie nie ma żadnych ograniczeń i że dzięki niej możemy spełnić wszystkie swoje marzenia.


Konsultacja: Ostro-Video.pl - wynajem sprzętu filmowego


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Ale (autor: josh | data: 7/02/17 | godz.: 21:17)
    marketingowy bełkot

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.