Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 9 lutego 2017 
    

Sprzedano już ponad 75 mln kopii GTA V


Autor: Wedelek | źródło: Guru3D | 06:01
Wydawać by się mogło, że wydane pod koniec 2013 roku Grand Theft Auto V najlepszy okres doskonałych wyników sprzedażowych ma już za sobą. Nic bardziej mylnego. Produkcja Rockstara wciąż świetnie się sprzedaje, a w 2016 roku na jej zakup zdecydowało się więcej osób niż w 2014 oraz 2015. W tym miejscu warto przypomnieć, że w 2015 roku seria trafiła na komputery PC i konsole nowej generacji, co z pewnością wywindowało sprzedaż. Mimo to aż do tej pory chętnych na kupno gry nie brakuje.

Do tej pory GTA V zostało sprzedane w nakładzie ponad 75 milionów kopii, co plasuje produkcję Rockstar Games w ścisłej czołówce najlepiej sprzedających się gier w historii. Obecnie liderem tego rankingu jest Minecraft z liczbą sprzedanych kopii przekraczającą 100 milionów. Take-Two Interactive, właściciel studia, niewątpliwie ma powody do radości.

Tak duży sukces i niemalejące zainteresowanie udało się osiągnąć między innymi dzięki modułowi GTA Online, który wciąż jest rozwijany i świetnie uzupełnia główną oś fabularną. 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.