Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 8 lutego 2017 
    

Tryb gier w Windows 10 – pierwsze testy


Autor: Wedelek | 18:01
(3)
Game Mode ma teoretycznie zapewnić wyższą wydajność w grach poprzez zwiększanie priorytetu niektórych procesów oraz zmodyfikowane zarządzanie zasobami sprzętowymi. Pierwsza generacja tego trybu oficjalnie trafi do Windows 10 wraz z pakietem Creators Update, ale testerzy już teraz mogą sprawdzić jak nowe rozwiązanie działa. Część oczywiście szybko przystąpiła do testów i natychmiast podzieliła się uzyskanymi wynikami ze światem. A te niestety nie napawają optymizmem, bo zamiast być lepiej w wielu przypadkach jest gorzej.

Nim przejdziecie do studiowania wykresów pamiętajcie, że tryb gier dla Windows 10 wciąż jest w fazie testów i końcowe wyniki mogą znacząco różnić się od tych prezentowanych poniżej.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

 1. A na papierze (autor: kombajn4 | data: 8/02/17 | godz.: 20:07)
  tak ładnie wyglądało. Przy czym chciałbym dowiedzieć się czy to coś daje w sytuacji gdy jest system z pudelka nie optymalizowany przez względnie kumatego użytkownika no i może jak będzie finalna wersja to może to zacznie działać. Z drugiej strony cóż wyniki są takie jakiś się można było spodziewać.

 2. ten news wnosi za sobą dwie kwestie (autor: Qjanusz | data: 8/02/17 | godz.: 23:15)
  1. Game Mode ma status niewydanej oficjalnie bety i tak się zachowuje.
  2. Patrząc na osiągi i ceny GTX1060 6GB i RX 480 8GB, druga z nich nie dość że wydajniejsza, to jeszcze ma niższą cenę.


 3. @Qjanusz (autor: Deathraw | data: 9/02/17 | godz.: 12:19)
  Każdy widzi to co chce. Ja bym jednak dopłacił te 100zł względem polarisa. Gier pod dx12 jest kilkanaście i nie zanosi się na wysyp w najbliższych miesiącach, a w dx11 polaris dostaje baty i wymaga podkręconego procka za 1000zł przy tym ma wyższe TDP. RX470\rx480 4GB-jak najbardziej, dla tych co mają i5 jest dobrą propozycją do 1080p w dobrej cenie, ale 8GB to moim zdaniem niepotrzebne dokładanie, choć na pewno znajdzie się ktoś, kto zmoduje swoją ulubioną grę dużymi zestawami tekstur i 4GB mu nie wystarczy, ale standardowo nie ma z tym problemu.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.