Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 6 listopada 2002 
    

Nowe głośniki Creative 2.1 i 5.1


Autor: DYD | źródło: e-mail | 17:37
(2)
Firma Creative poinformowała o wprowadzeniu na rynek zestawó głośnikowych SoundWorks MegaWorks THX 5.1 550 oraz MegaWorks THX 2.1 250D. Zestaw MegaWorks THX 5.1 550 został opatrzony certyfikatem THX. 6-kanałowy wzmacniacz BASH zapewnia moc szczytową 500 W. Pięć ekranowanych magnetycznie satelitów, które można montować także na ścianie, wyposażono w głośniki o średnicy 9 cm. Wykonany z drewna subwoofer posiada rozszerzany kanał wylotowy typu "bass-reflex" i wydajny głośnik niskotonowy o średnicy 20 cm. Wielofunkcyjny przewodowy pilot umożliwia włączanie i wyłączanie, a także regulację głośności całego zestawu, głośnika centralnego i głośników tylnych, a także wysokich tonów i głośności subwoofera. Ponadto zestaw wyposażony jest w wyjście słuchawkowe. Zestaw MegaWorks THX 5.1 550 dostępny jest w cenie 379 USD + VAT.

MegaWorks THX 2.1 250D to zestaw również opatrzony certyfikatem TXH, został opracowany z myślą o ożywieniu odsłuchiwanej muzyki i wiernej reprodukcji dźwięku zapisywanego w postaci cyfrowej. Oprócz pary głośników satelitarnych w zestawie zastosowano subwoofer wykonany z drewna, wyposażony w dwa rozszerzane kanały wylotowe typu "bass-reflex", z głośnikiem niskotonowym o średnicy 20 cm. Zestaw MegaWorks THX 2.1 250D ma moc szczytową 300 W i charakteryzuje się odstępem pomiędzy sygnałem a szumem, wynoszącym 99 dB. Ponadto, wyposażony jest w przetworniki cyfrowo-analogowe o rozdzielczości 24-bitowej i częstotliwości próbkowania 96 kHz. Ekranowane magnetycznie satelity, które można także montować na ścianie, wyposażone są w głośniki o średnicy 9 cm. Podwójne wejścia analogowe i cyfrowe (S/PDIF) umożliwiają podłączenie kilku źródeł dźwięku, a wielofunkcyjny przewodowy pilot umożliwia włączanie i wyłączanie urządzenia oraz regulację głośności, tonów wysokich, głośności subwoofera oraz wyjścia słuchawkowego, zapewniając tym samym maksymalny komfort obsługi. Zestaw MegaWorks THX 2.1 250D dostępny jest w cenie 238 USD + VAT.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. chyba Creativowi na głowe coś upadło (autor: Lex-brak rejestracji | data: 6/11/02 | godz.: 20:58)
  chyba Creativowi na głowe coś upadło z tymi cenami i możliwościami w stosunku do ceny

  Za Cene modelu 5.1 można mieć Logitecha z lepszym wyposażeniem i możliwościami

  a za cene modelu 2.1 można mieć Logitecha 4.1 też z THXem
  chyba taiwańskiej firmie coś upadło na głowe pod względem cen i prób konkurowania z firmą Logitech

  obawiam się że to dla Creativa ślepy zaułek
  najpier potwornie drogie karty dzwiękowe, a teraz głośniki - dla kogo ??? ja nie będe przepłacał za nazwe CL


 2. Creative 2.1 i 5.1 (autor: Piter_inc-brak rejestracji | data: 7/11/02 | godz.: 12:37)
  Firma Creative coraz szybciej zbliża się do przepaści. Jeśli tak dalej będzie to za rok będą historią .

  Na rynku są tańsi i niekiedy lepsi .


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.