Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 16 lutego 2017 
    

Premiera For Honor okazją do podsumowania beta testów


Autor: Wedelek | 06:29
Do premiery For Honor, która miała miejsce na wszystkich platformach 14 lutego, Ubisoft przygotowywał się miesiącami. Gdy gra była już niemal gotowa, gracze zostali zaproszeni do jej przetestowania w otwartej becie, która zakończyła się po premierze. Zainteresowanie było ogromne i chyba przerosło oczekiwania samego producenta, który postanowił podzielić się kilkoma danymi statystycznymi. W sumie w beta testach For Honor wzięło udział ponad sześć milionów graczy, którzy łącznie poświęcili na grę ponad 2 miliardy minut (średnio po 5,5h na osobę).

Producent podaje, że 1,8-miliona graczy stanowili użytkownicy komputerów PC, a reszta to konsolowcy. W ramach zorganizowanej podczas bety „wojny frakcji” zwycięzcami okazali się rycerze.

For Honor to gra sieciowa osadzona w klimatach średniowiecza w alternatywnym świecie w którym ścierają się trzy frakcje: Wybrani (samurajowie), Legion (rycerze), oraz Synowie Wojny (wikingowie). W grze kierujemy losem jednego z dwunastu bohaterów ścierając się z innymi graczami oraz szeregowymi żołnierzami sterowanymi przez komputer. For Honor oferuje widok TPP, oraz trzy tryby gry: 1vs1, 2vs2 oraz Dominację.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.