Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 15 lutego 2017 
    

ShowMax debiutuje w Polsce


Autor: Wedelek | 17:59
(3)
Od dziś Polacy mogą korzystać z kolejnego serwisu streamingu wideo o nazwie ShowMax. Miesięczny abonament kosztuje 19,99zł i pozwala na rejestrację do pięciu urządzeń przy czym jednocześnie filmy i seriale możemy oglądać tylko na dwóch z nich. Usługa pozwoli też na pobranie filmu na lokalny dysk urządzenia z Androidem lub iOS i obejrzenie go w późniejszym czasie. Materiały dostępne w ramach ShowMax mają rozdzielczość 720p i obejmują tak polskie jak i zagraniczne filmy pełnometrażowe oraz seriale. Twórcy obiecują też, że startowa biblioteka będzie sukcesywnie poszerzana o nowe pozycje.

Osoby które chcą wypróbować nową usługę mogą to zrobić przez 14 dni całkowicie za darmo.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. @720p?! (autor: Deathraw | data: 16/02/17 | godz.: 11:30)
    Coraz mniej TV w 1080p wypieranym przez 4k, a oni tu wychodzą z 720p. Ciekawe jaki bitrate, czy audio jest w 5.1 chociaż. Dobrze że dają możliwość pobrania na dysk, za to duży plus.

  2. Deathraw (autor: Remedy | data: 16/02/17 | godz.: 20:08)
    Obudź się. Nie dość że ogromna ilość kanałów nadal nie jest nadawana w HD to jeszcze te, które są w większości mają tragiczną jakość obrazu, a Ty o jakiejś abstrakcji 4K mówisz.

  3. @Remedy (autor: Deathraw | data: 17/02/17 | godz.: 09:42)
    Sam sie obudź-1080P to obecnie standard zarówno w odbiornikach TV, jak i monitorach komputerowych, czy tego chcesz czy nie, a 4k zaczyna wchodzić pod strzechy(choć uważam że póki co trzepanie takich matryc masowo ma mały sens). Jestem świadom tego, że TV jest tak nadawana, ale to inna sprawa.W końcu nie jest to tv tylko serwis streamujący. Chyba po to się wykupuje dodatkowy dostęp, żeby mieć coś więcej, a nie przestarzałą na starcie technologię. Jak jeszcze dźwięk ma być w stereo to w ogóle nie ma to do moich zastosowań najmniejszego sensu niestety.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.