Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 27 lutego 2017 
    

Twitch będzie sprzedawać gry i ma ciekawy sposób na reklamę


Autor: Wedelek | źródło: Twitch | 18:53
Właściciel serwisu streamingowego Twitch poinformował o planach poszerzenia swojej oferty o sklep z grami na konsole i komputery PC. Nowa funkcjonalność będzie ściśle zintegrowana z serwisem i powiązana z nowym programem partnerskim dla streamerów. Według nowych zasad osoby dzielące się przekazem z rozgrywki po podpisaniu stosownej umowy będą mogły na tym dodatkowo zarobić. Pod ich filmikami pojawią się banery pozwalające szybko kupić grę z której pochodzi fragment oglądanej rozgrywki. Jeśli ktoś zachęcony w ten sposób kupi dany tytuł klikając w odnośnik, to 5% zysku z transakcji powędruje do streamera.

Dodatkowo osoby kupujące gry o wartości powyżej $5 będą otrzymywać różnego rodzaju drobne dodatki w formie tzw. Twitch Crate. W ten sposób Twitch chce zachęcić do korzystania ze swojego sklepu. Na początek oferta będzie obejmować gry od Ubisoft, Telltale Games, Digital Extremes, Hi Rez Studios, Double Fine Games, Fred Wood, 11Bit, Jackbox Games, tinyBuild, Raw Fury, Devolver Digital, Gambitious, Trion Worlds, Blue Mammoth Games, iNK Stories, Versus Evil, Proletariat, Paradox Interactive, Vlambeer oraz Campo Santo.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.