Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 8 listopada 2002 
    

Nowe moduły Kingstona


Autor: DYD | źródło: 4D / X-Bit | 11:41
Firma Kingston Technology zapowiedziała wprowadzenie modułów pamięci 1GB PC2100 1U produkowanych w technologii EPOC. Pamięci te zaprojektowane są do pracy w najnowszych serwerach, stacjach roboczych oraz platformach sieciowych i komunikacyjnych. EPOC to technologia, która umożliwia maksymalizację pojemności modułów pamięci. Na razie Kingston nie ujawnił cen nowych pamięci, ani daty kiedy produkt będzie dostępny na rynku.

Nowe pamięci "1U" to pierwsze moduły DDR wykorzystujące opatentowaną przez Kingstona "trójwymiarową" technologię produkcji pamięci EPOC (Elevated Package Over CSP). Moduły EPOC składają się z dwóch poziomów kości montowanych na płytce drukowanej. Górny poziom to chipy Thin-Small Outline Package (TSOP), dolny to układy Chip Scale Package (CSP). Kości nie są ze sobą połączone, a przestrzeń między nimi wypełnia powietrze, co ułatwia odprowadzanie ciepła. Dotychczas Kingston sprzedał blisko 10 tys. modułów pamięci PC133 EPOC.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.