Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 8 marca 2017 
    

Ponadczasowa pamiątka - zegarek, który łączy pokolenia


Autor: materiały partnera | 06:50
(3)
Są synonimami najwyższej jakości i dbałości o najmniejszy szczegół. Łączą nowoczesne wzornictwo z bogatą tradycją precyzji, wytrzymałości i niezawodności. Bywają luksusowym prezentem i sentymentalną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Zegarki Tissot od ponad 160 lat zachwycają i zadziwiają.

Tissot – zegarmistrz tradycji i innowacji
Marka Tissot ma długą i bogatą historię. Powstała w XIX wieku w małym szwajcarskim miasteczku, Le Locle, jako efekt współpracy Charlesa-Féliciena Tissota z synem, Charlesem-Emilem. Niewielki zakład rzemieślniczy szybko przekształcił się w sprawnie działającą manufakturę, a następnie w pierwszą szwajcarską spółkę zegarmistrzowską. Niezależnie od tego, ilu pracowników zatrudniał Tissot i jak wiele zegarków rocznie wytwarzał, marka zachowała charakter prawdziwego szwajcarskiego zegarmistrza, dbającego o precyzję i niepowtarzalny design.

Regularnie od 1930 roku Tissot zadziwia kolejnymi pionierskimi rozwiązaniami, wprowadziwszy na rynek między innymi: pierwszy na świecie zegarek niemagnetyczny, zegarek z plastiku, kamienia i drewna, zegarek dotykowy czy ładowany energią słoneczną.
Prezent, który stanie się pamiątką

Zegarek Tissota będzie oczywiście doskonałym prezentem – ponadczasowym i eleganckim, wywołującym zachwyt obdarowanego. Ma szansę jednak stać się także sentymentalną pamiątką, przekazywaną dzieciom czy wnukom podczas wyjątkowych, niezapomnianych chwil: komunii, ślubu, zdania matury albo obrony dyplomu. Marka posiada w swojej ofercie i zegarki na skórzanym, klasycznym pasku, i nowoczesnej, stalowej bransolecie, które zachwycą miłośniczki tradycyjnej elegancji i najnowszych trendów.

Skórzana elegancja
Zegarki na skórzanym pasku są uniwersalnym dodatkiem do garderoby: pasują i do eleganckich kostiumów na spotkanie biznesowe, i do strojów o luźniejszym charakterze. Ponieważ skóra łatwo poddaje się farbowaniu, znaleźć możemy paski w najróżniejszych kolorach. Tarcze takich zegarków zazwyczaj są proste i eleganckie, a cyfry – czytelne i minimalistyczne.Tissot oferuje również zegarki nieco bardziej zdobne, wyróżniające się ciekawą fakturą skóry, masywnością albo nietypowym kształtem tarczy czy kolorem paska, które pasują do kobiet odważnych, niebojących się eksperymentów. Taki zegarek przestaje być uniwersalnym dodatkiem, a staje się ważnym elementem outfitu, podkreślającym jego charakter.Praktyczna biżuteria
Zegarki na bransolecie pełnią funkcje biżuterii – zakładając je, należy ograniczyć liczbę innych ozdób na dłoni, aby nie przesadzić ze strojnością. Bransolety wykonywane są na różnorodne sposoby: obok klasycznych, łańcuszkowych łączeń znajdziemy również takie o dużych oczkach czy w nieregularnych kształtach. Do ich produkcji Tissot stosuje stal chirurgiczną odporną na korozję i niepowodującą uczuleń.Wytrzymałość i niezawodność
Tarcze zegarków Tissot wykonane są ze stali chirurgicznej i z wysokiej jakości szkła szafirowego, który zarysować można jedynie diamentem – nie przydarzą się żadne przypadkowe ryski czy zadrapania. Mechanizmy opierają się na energii baterii (baterię należy wymieniać mniej więcej co trzy lata) lub na sprężynie nakręcanej dzięki rotorowi. Zegarki Tissota odmierzają czas ze szwajcarską precyzją, wspartą niezawodnymi rozwiązaniami technicznymi.

Wyjątkowy zegarek w wyjątkowym miejscu
Ponadczasowe zegarki Tissota nabyć można w wyjątkowym miejscu: w krakowskim zakładzie zegarmistrzowskim z ponad stuletnią tradycją. Na ulicy Szewskiej pracuje obecnie czwarte pokolenie zegarmistrzów. Założony w 1899 roku zakład przetrwał drugą wojnę światową i kryzys ekonomiczny. I chociaż zmieniły się technologie, jedno pozostaje tam stałe: mozolna praca na miniaturowych mechanizmach. Najpiękniejsze zegarki Tissota wybrać można na www.zegarmistrz.com.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. To nie są materiały (autor: 123er | data: 9/03/17 | godz.: 08:24)
  partnera, a zwykła reklama.
  Merytorycznej treści tam nie ma żadnej , jeno bełkot marketingowy. Tissot to fajne zegarki, jednak napuszanie się ich Szwajcarskością jest trochę śmieszne, zwłaszcza w kontekście ostatnich wynurzeń przywódców H.Moser.


 2. ... (autor: radonix | data: 10/03/17 | godz.: 00:02)
  @ 123er :
  zadaj sobie pytanie: czy wiesz, ile kosztuje miesięczne utrzymanie takiego jak ten serwisu?
  A, jak mniemam, jego właściciele nie mają udziału w mennicy i nie drukują sobie potrzebnych pieniędzy.
  :-)


 3. dobrym zwyczajem (autor: 123er | data: 11/03/17 | godz.: 21:25)
  jest opisywać odpowiednio artykuły sponsorowane i reklamy.
  Tylko tyle i aż tyle... wiarygodnosc


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.