Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 9 marca 2017 
    

Urodziny sklepu GearBest i konkurs z nagrodami


Autor: Wedelek | źródło: GearBest | 19:26
Sklep Gearbest świętuje trzeci rok istnienia, rozdając z tego tytułu prezenty i zapraszając do wzięcia udziału w urodzinowym konkursie. Główną nagrodą jest smartfon OnePlus 3T. Aby przyłączyć się do zabawy trzeba najpierw do 14 marca kupić dowolny produkt w sklepie, następnie opublikować życzenia urodzinowe okraszone numerem zamówienia i na koniec podzielić się nimi na łamach portalu społecznościowego. Im więcej ludzi zauważy naszego posta, tym większa będzie szansa na wygraną.

Jak na każde dobre urodziny przystało będzie okres przygotowania do imprezy (9 marzec – 14 marzec), oraz tzw. After-Party (20 marca). Główna zabawa zacznie się 14 marca ogłoszeniem listy zwycięzców i potrwa do 18 marca. Zwycięzców sklep ogłosi na swoim forum.

Jednocześnie możecie w okresie urodzin kupić w sklepie GearBest wybrane produkty po okazyjnych cenach, korzystając z promocyjnych kuponów (KLIK).

Przykładowe kupony:
1. Xiaomi Mi Band 2 Smart Watches -$13.33 Coupon: 3YMiband
2. SCISHION V88 TV Box - $13.99 Coupon:3YSCI


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.