Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 15 marca 2017 
    

Sprzęt komputerowy E-Blue


Autor: materiały partnera | 12:00
Firma E-Blue ma na swoim koncie już osiemnaście lat działalności, bowiem powstała w 1999 roku. Działa więc na rynku od początków gamingu, uczestnicząc w jego ekspansji i tworząc swoje produkty w sposób odpowiadający zmieniającym się na przestrzeni tego czasu potrzebom.

Pewnie firma nie przetrwałaby tyle lat, gdyby nie fakt, że jej założyciele sami są graczami, a kiedy zaczynali sporty elektroniczne były w powijakach. Grali oni w gry telewizyjne i pierwsze gry dedykowane użytkownikom pecetów. Na ich oczach tworzyła się kultura wirtualnego sportu, a oni wzrastali razem z nią, w przekonaniu, że jeśli będą na bieżąco śledzić kolejne postępy w rozwoju tej dziedziny, będą zawsze w stanie dotrzymać jej kroku. Nie pomylili się, dzięki temu E-Blue jest jedną z marek, która może poszczycić się najlepszą renomą i bardzo bogatym doświadczeniem. Marka postawiła na tworzenie kompletnego wsparcia dla playerów. Nie chcieli zamykać się na żadną z gałęzi osprzętu, ponieważ wiedzieli, że gracz by zwyciężać potrzebuje by całe jego otoczenie wspomagało go w wykorzystaniu jego potencjału. Stąd duże zaangażowanie firmy zarówno w tworzenie akcesoriów komputerowych jak i specjalistycznych mebli dla graczy. W chwili obecnej E-Blue tworzy przede wszystkim sprzęt komputerowy, taki jak klawiatury komputerowe, myszki gamingowe czy zestawy słuchawkowe. W ich ofercie można znaleźć również niezbędne podczas gier dodatki jak np. podkładki pod mysz. Dodatkowo E-Blue podjęła się, z wielkim zresztą sukcesem, produkcji mebli gamingowych. W ten sposób do ich oferty w pewnym momencie dołączyły krzesła komputerowe oraz biurka gamingowe. Wszystko zaprojektowane z myślą o potrzebach graczy i ich codzienności. Zupełnie niespotykanym meblem, który na rynek wprowadziła marka E-Blue jest sofa, która umożliwia granie w warunkach podobnych do tych, które gracz ma na swojej kanapie, tyle że z dużo większym komfortem, bowiem mebel jedynie z nazwy przypomina sofę.


Myszki gamingowe


To czym odznacza się sprzęt komputerowy od E-Blue to rozwiązania technologiczne, ale również futurystyczny, odważny design, który podoba się graczom. Dobrym przykładem połączenia tych dwóch walorów są myszki gamingowe E-Blue. Jest kilka modeli, które reprezentują ten futurystyczny nurt w mocniejszy sposób, a wśród nich myszka dla graczy Iron Man EMS605 Złota. Jej design jest powalający, bowiem inspirowana jest ona postacią Iron Mana. Parametry techniczne też ma na bardzo wysokim pułapie, a pomimo fantazyjnej obudowy, zachowana została odpowiednia ergonomia urządzenia. Dla tych, którzy wolą połączenie nowoczesności z odrobiną klasyki, wykreowana została myszka gamingowa Cobra S w kolorze czarnym. Jej sylwetka jest nowoczesna, aczkolwiek nie przekombinowana, a kolorystyka raczej stonowana. Osiąga czułość na poziomie 1800 DPI, co jest bardzo dobrym wynikiem dla specjalistycznej myszki. Ten model szczególnie polecany jest osobom o drobnych dłoniach, ponieważ właśnie w takich najlepiej leży. Myszka gamingowa Auroza Type IM to z kolei zwiększona czułość, bo na poziomie aż 4000 DPI oraz bardzo innowacyjny wygląd. Kosmiczny efekt wizualny, zwiększony został przez specjalne podświetlenie. Choć każda z myszek od E-Blue jest inna, to jednak wszystkie mają cechy wspólne, które decydują o ich dużej popularności. Jedną z nich jest wytrzymałość, ponieważ przełączniki w nich zamontowane mają dość dużą żywotność. Czułe i dobrej jakości sensory pozwalają na perfekcyjne zarządzanie ruchem. A szybkość reakcji pozwala zawsze zdążyć przed przeciwnikiem.Marka E-Blue to idealny wybór dla tych graczy, którzy zechcą zaczerpnąć z bogactwa wieloletniego doświadczenia konstruktorów firmy i szukają dobrego sprzętu w niewygórowanej cenie. W zamian za swoje zaufanie, gracz otrzyma z pewnością doskonały jakościowo, trwały i atrakcyjny sprzęt, który wykorzystuje wszystkie najnowsze osiągnięcia technologiczne.


Myszki przedstawione w artykule czekają na was na stronie
https://gamera.pl/kategoria-produktu/myszki-gamingowe/


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.