Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 22 marca 2017 
    

Emulator GameBoya dla Apple Watch


Autor: Wedelek | źródło: gabrieloc | 06:59
(1)
Gabriel OFlaherty-Chan opublikował na swojej stronie emulator umożliwiający uruchomienie na smartwatchu Apple Watch gier napisanych oryginalnie dla konsol Game Boy i Game Boy Colour. Ze względu na niewielką powierzchnię ekran został podzielony na trzy części. U jego dołu znajdziemy pasek z wirtualnymi klawiszami Start, Select oraz B, prawa część ekranu działa jako przycisk A, a lewa odwzorowuje krzyżak. Kod emulatora powstał w oparciu o projekt Giovanni i odziedziczył po swoim protoplaście nazwę.

Jego kod znajdziecie na GitHubie, a szerszy opis na stronie autora.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. bardzo dobre zastosowanie dla tego gadżetu. (autor: Qjanusz | data: 23/03/17 | godz.: 17:04)
    Myślę że jest cała rzesza sfrustrowanych właścicieli, którzy po nabyciu, po obwieszczeniu wszem i wobec o fakcie posiadania, po efekcie wow, po opadnięciu fali zazdrości, poczuli nagle nie dającą się niczym wypełnić pustkę spowodowaną zwątpieniem i ukrywanym brakiem realnego zastosowania gadżetu..

    I tu nagle na przeciw wyszedł skądinąd dobrze kojarzący się z imienia Gabriel i wypełnił ową pustkę emulatorem GameBoya. Na smartwatcha. Z możliwością wyświetlenia na ekraniku i krzyżaka i przycisków i wszystkiego.
    Czoła chylę...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.