Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Środa 26 kwietnia 2017 
    

Akceleratory z rodziny Vega zadebiutują zgodnie z planem


Autor: Wedelek | 06:01
(3)
Mimo zbliżającej się wielkimi krokami premiery Radeonów dla segmentu high-end od kilku miesięcy nie słychać nic nowego o akceleratorach z architekturą Vega. Wydawać by się mogło, że czekają nas opóźnienia, ale nic z tych rzeczy. Polski oddział AMD potwierdził niedawno, że ich nowe produkty zadebiutują w drugim kwartale, czyli tak jak pierwotnie planowano. Tym samym Vegi trafią do oferty producenta z Sunnyvale najpóźniej w czerwcu.

[AKTUALIZACJA]

Jakiś czas po publikacji na facebookowym profilu widocznej poniżej odpowiedzi wpis został usunięty, a oficjalny przedstawiciel AMD zapytany o całą sprawę odesłał nas do znanej nam dobrze notki prasowej. Wynika z niej, że produkty z GPU Vega zostaną zaprezentowane w drugim kwartale bieżącego roku. Podkreślam, że oficjalna premiera nie oznacza automatycznej dostępności w sklepach.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. żadne potwierdzenie (autor: Qjanusz | data: 26/04/17 | godz.: 08:36)
    gotowa może być do testów, gotowy może być chip do wysłania producentom kart graficznych, gotowa może byc jedna sztuka pudełka Vegi, która będzie pokazywana wszem i wobec jako dowód, że Vega ma się dobrze.

  2. No dokładnie (autor: kombajn4 | data: 26/04/17 | godz.: 09:50)
    jakby Vega miała wyjść za max dwa miesiące jaki sens miało by wypuszczanie sklejki Radeon Pro Duo. Jak chcą sprzedać choćby krótką serie tych kart to musi mieć dłuższe okno rynkowe niż 2 miesiące. Szczególnie że pewnie gdzieś tak z miesiąc przed premierą Vegi będzie inwazja materiałów PR.

  3. @2. (autor: pwil2 | data: 26/04/17 | godz.: 12:12)
    Karty nawet jeśli będą za 2 miesiące, to na listach kompatybilności nie pojawią się od razu. Minie też trochę czasu, zanim producenci sprzętu zaczną dodawać jako opcję konfiguracji stacji. Z pewnością będą chcieli wpierw dopracować stery dla nowych kart.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.