Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 28 kwietnia 2017 
    

Razer Lancehead w wersji przewodowej i bezprzewodowej


Autor: Wedelek | 06:14
Razer zaprezentował nową mysz bezprzewodową przeznaczoną dla graczy o nazwie Lancehead. Gryzoń otrzymał sensor optyczny o rozdzielczości 16 000 DPI, śledzący ruchy o prędkości do 250 IPS (cal/s) przy przyspieszeniu rzędu 50G. Oprócz sensora w mysz wbudowano pamięć podręczną na dane, procesor na bazie architektury ARM, system podświetlenia z diodami LED o nazwie Chroma, sześć programowalnych przycisków oraz rolkę. Pod głównymi przyciskami ukryto przełączniki zaprojektowane wspólnie przez Razera i Omron. Producent deklaruje ich długą żywotność i odporność – wytrzymają do 50 milionów kliknięć.

Pod względem dizajnu nowość Razera przypomina inne produkty tego producenta, a dzięki symetrycznej budowie nadaje się zarówno dla leworęcznych jak i praworęcznych graczy. Komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą nowego modułu komunikacji bezprzewodowej w paśmie 2.4GHz z wykorzystaniem technologii AFT (Adaptive Frequency Technology).

Do sprzedaży trafi też wersja Lancehead w której komunikację bezprzewodową zastąpiono przewodową. Producent nazwał ją Tournament Edition. Jest ona wyraźnie tańsza od modelu bezprzewodowego a przy tym ma wyższy IPS wynoszący 450 zamiast 250. Sprzedaż rusza w maju.

Za przewodową Lancehead zapłacimy 79,99 dolarów, a pozbywając się kabli musimy zapłacić $139.99. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.