Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 4 maja 2017 
    

Microsoft zaprezentował laptop Surface i mysz Arc


Autor: Wedelek | źródło: AnandTech | 06:01
(1)
Microsoft poszerzył portfolio produktów o laptopa z rodziny Surface. Potencjalni klienci mają do wyboru kilka wersji różniących się od siebie zastosowanym procesorem Intela, ilością dostępnej pamięci RAM oraz dyskiem SSD. Reszta składowych jest wspólna i obejmuje moduły komunikacji bezprzewodowej Bluetooth i WiFi, kartę audio połączoną z głośnikami OmniSonic, baterię pozwalającą na 14,5 godziny pracy, oraz kamerkę o rozdzielczości 720p ze wsparciem dla funkcji Hello.

Na szczególną uwagę zasługuje zastosowany ekran dotykowy o przekątnej 13,5-cala i rozdzielczości 2256x1504 pikseli. Oprócz niecodziennych proporcji 3:2 wyróżnia go pełne pokrycie palety kolorów sRGB oraz fabryczna kalibracja przeprowadzana na etapie montażu laptopa . Szczegółową specyfikację laptopa Surface znajdziecie poniżej. Nim jednak zagłębicie się w jej studiowanie chciałbym zwrócić waszą uwagę na akcesorium dołączane do laptopa. Jest nim mysz Surface Arc z dotykową płytką zamiast przycisków, która sposobem działania przypomina Apple Magic Mouse. 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Nie czaję (autor: ligand17 | data: 4/05/17 | godz.: 10:04)
    tego wynalazku. Niby platforma nowoczesna, ale ekran to krok wstecz w stosunku do Surface Pro 4. Do tego tylko jeden port USB - włożę tam odbiornik Unifying i już pendrive'a nie podłączę? Jak dla mnie powinny być 2 porty USB-A i przynajmniej 1 port USB-C z obsługą ładowania/naładowywania.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.