Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 5 maja 2017 
    

Valve zmienia zasady wręczania prezentów na Steam


Autor: Wedelek | źródło: Steam | 06:58
Firma Valve gruntownie przeprojektowała system podarunków na platformie Steam ograniczając jego możliwości. Całkowicie zniknęła możliwość wysyłania prezentu za pomocą e-maila oraz przechowywania go w ekwipunku. Teraz żeby przekazać komuś podarek trzeba być z nim zaprzyjaźnionym bo cały proces ma charakter bezpośredniej transakcji między odbiorcą a nadawcą. Jeśli nasz znajomy odrzuci prezent, to Valve zwróci pieniądze jakie wydano na jego zakup. Co więcej już przy zakupie możemy określić kto i kiedy ma dostać określony prezent.

Valve przekonuje też, że wysyłka prezentów do osób z innych krajów będzie łatwiejsza, ale zaznacza przy tym, że jeśli różnica w cenie obowiązującej w kraju odbiorcy i nadawcy będzie zbyt duża, to transakcja nie dojdzie do skutku. Dzieje się tak dlatego, że wprowadzone zmiany mają na celu ograniczanie procederu nielegalnej odsprzedaży gier pomiędzy osobami z różnych państw, gdzie sprzedający zarabiał na różnicy w cenie zakupu.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.