Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 8 maja 2017 
    

Obudowa In Win 301 w dwóch wersjach kolorystycznych


Autor: Wedelek | źródło: In Win | 06:14
Do oferty In Win trafiła nowa obudowa typu Tower o symbolu 301 z tzw. oknem z hartowanego szkła, które zamontowano zamiast aluminiowego panelu bocznego. Jej fizyczne wymiary wynoszą 365 x 188 x 370 mm, a całość waży 6,57 kg. Wewnątrz mieszczą się płyty główne w formacie micro-ATX / mini-ITX, cztery karty rozszerzeń, w tym karty graficzne o długości do 33cm, układy chłodzenia CPU o wysokości do 15,8cm oraz dwa nośniki 2.5-cala i dysk w formacie 3.5-cala. Zasilacz powędrował do górnej części obudowy gdzie został zakryty maskownicą z aluminium.

Jeśli chodzi o system chłodzenia, to producent przewidział miejsce na pięć wentylatorów o średnicy 120mm. Dwa umieszczono z przodu, kolejne dwa zamontujemy w dolnej części, a ostatni przykręcić można do tylnej ścianki. W odprowadzaniu ciepła mają też pomóc umieszczone na prawej ściance otwory wentylacyjne w kształcie plastra miodu. Na przedniej ściance pojawił się natomiast panel I/O z dwoma USB 3.0 typu A, złączami audio i niewielkim wyświetlaczem. Obudowa występuje w dwóch wariantach kolorystycznych i kosztuje około 85 euro.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.