Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 24 maja 2017 
    

Cooler Master w wersji Cosmos II 25th Anniversary Edition


Autor: Wedelek | źródło: CoolerMaster | 06:58
Cooler Master wprowadził do sprzedaży usprawnioną wersję legendarnej obudowy Cosmos II okraszoną dopiskiem 25th Anniversary Edition, co ma nawiązywać do debiutu pierwszej aluminiowej konstrukcji tego producenta. Obudowa pod względem dizajnu bardzo mocno przypomina swego protoplastę oferując miejsce na płytę główną microATX, ATX, E-ATX, XL-ATX, SSI CEB lub SSI EEB, układ chłodzenia CPU o wysokości do 19cm, dziesięć kart rozszerzeń o długości do 38,5cm oraz trzynaście nośników 3.5-cala lub jedenaście 2.5-cala. Nie zabrakło również miejsca na trzy tradycyjne zatoki 5.25-cala oraz panelu I/O z dwoma USB 3.0, czterema USB 2.0, e-SATA oraz portami audio.

Standardowo obudowa jest sprzedawana z dwoma dolnymi, 120mm wentylatorami, jednym, 140mm przykręconym z tyłu, pojedynczym, 200mm umieszczonym w przedniej części obudowy oraz 120mm w górnej części. Do tego można dołożyć jeszcze dwa 120mm wentylatory przymocowane do bocznej części obudowy oraz dwa przykręcone górnej ścianki konstrukcji. Boczne ścianki są wykonane z hartowanego szkła przymocowanego do aluminiowo-stalowego szkieletu za pomocą zawiasów. Sugerowana cena detaliczna to 349 euro.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.