Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 25 maja 2017 
    

Nokia i Apple podpisują ugodę


Autor: Wedelek | źródło: KitGuru | 06:14
(1)
Nokia i Apple ogłosiły zakończenie sporu patentowego który rozgorzał pół roku temu. Fiński producent zarzucał firmie Tima Cooka łamanie licencji na niektóre technologie i żądał zadośćuczynienia. Na czas sporu ze sklepów Apple zniknęły akcesoria Nokii dla smartfonów, a część ekspertów wieszczyła długotrwałą batalię sądową. Tak się jednak nie stało i obaj producenci szybko doszli do porozumienia podpisując stosowaną ugodę.

Jej szczegółów nie ujawniono. Wiadomo tylko, że Apple zgodziło się na płacenie licencji Nokii uznając jednocześnie zobowiązania z tego tytułu z przed podpisanego porozumienia.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. to musiały być jakieś oczywiste sprawy (autor: Sławekpl | data: 26/05/17 | godz.: 14:04)
    skoro japko się tak szybko bez wieloletniej batalii sądowej zgodziło, albo uznali że nie będą jak w przypadku szmatsunga robić gigantycznej reklamy konkurentowi, zwłaszcza że znów są na rynku fony z logiem Nokia

    obecnie ze szmatsungiem już nie walczą, dogadują się i wyciszają spory jak najszybciej, wreszcie do nich dotarło że serwisy publikują info o takich sprawach przez co nazwa konkurenta zagnieżdża się w głowach potencjalnych nabywców


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.