Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 25 maja 2017 
    

Nowe produkty Corsaira dla moderów


Autor: Wedelek | źródło: Corsair | 06:59
(1)
Corsair wprowadził do oferty trzy nowe produkty dedykowane fanom rozbudowanych, desktopowych komputerów PC. Pierwszym z nich jest Lighting Node PRO, moduł do sterowania paskami z diodami LED, umożliwiający podpięcie dwóch niezależnych wiązek i sterowanie nimi za pomocą dedykowanej aplikacji Link (komunikacja przez USB). W zestawie z kontrolerem znajdują się odpowiednie kable, taśmy oraz cztery paski LED produkowane przez Corsaira. Kolejną nowością są wentylatory HD 140 RGB o średnicy 140mm z hydraulicznymi łożyskami oraz diodami LED.

Pracują one z prędkością od 600 do 1350 obrotów na minutę generując przy tym hałas o natężeniu od 18 do 28.6 dBA. Corsair sprzedaje je pojedynczo oraz w zestawie po dwa z dodatkowym kontrolerem obrotów.

Trzecim i zarazem ostatnim nowym produktem tego producenta jest Commander PRO, urządzenie do sterowania wentylatorami, czujnikami temperatury i systemem podświetlenia. Wyposażono go w sześć złączy 4-pin do podłączenia wentylatorów, dwa USB dla dodatkowych akcesoriów, dwa porty na paski z LEDami oraz cztery złącza 2-pin dla czujników temperatury. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. teraz praktycznie każda płyta oferuje sterowanie (autor: Sławekpl | data: 26/05/17 | godz.: 14:36)
    paskami LED, te lepsze również pompkami,
    niestety tego Corsair nie zaimplementował w swoich sterownikach, a to by się bardziej przydało niż sterowanie światełkami czy wyjcami z którymi również większość płyt nawet starszych sobie radzi
    sterownik z pilotem do jednokolorowych pasków LED można kupić za 4-6$ na ebay (zazwyczaj do 30W), niewiele więcej zapłacimy za obsługę LED RGB


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.