Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 29 maja 2017 
    

Beam zamienia się w Mixer i wprowadza szereg nowości


Autor: Wedelek | źródło: Hexus | 06:39
Po przejęciu platformy Beam Microsoft przystąpił do rozbudowy świadczonych przez nią usług zmieniając przy tym jej nazwę na Mixer. Nowe logo i nazwa mają wskazywać na wieloplatformowość wspomnianego rozwiązania. Microsoft bardzo mocno interesuje się rynkiem urządzeń ultra mobilnych, takich jak smartfony i tablety internetowe. Świadczy o tym aplikacja Mixer Create będąc aktualnie w fazie beta, której zadaniem jest streaming materiału wideo wprost na powiązany kanał. Producent wprowadził też łączone streamingi umożliwiające jednoczesną transmisję ze wspólnej rozgrywki maksymalnie czterech osób.

Kolejne nowości to Channel One, kanał na którym 24 godziny na dobę prezentowane są wideo z rozgrywki najpopularniejszych autorów, oraz Mixer Page, strona ze statystkami, dostępna w tej chwili tylko dla członków programu Insider. Reszta zmian to typowa kosmetyka związana z usprawnieniami wykorzystywanej już mechaniki i interfejsu. 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.