Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 31 maja 2017 
    

Nowe komputery Della dla graczy z układami Intela i AMD


Autor: Wedelek | źródło: Hexus | 06:44
Dell zapowiedział nową serię komputerów dla graczy obejmującą stacjonarne modele z rodziny Inspirion z obudową Tower oraz All-In-One. Cena tradycyjnych blaszaków będzie się zaczynać do $699, a klienci będą mieć do wyboru zarówno procesory z rodziny Core Intela jak i Ryzeny oraz APU od AMD. Do tego nawet kilka dysków SSD/HDD, maksymalnie 32GB pamięci RAM i jedna bądź dwie karty graficzne GeForce z rodziny Pascal (max to GTX 1060) lub Radeon RX 500 (Polaris). Wszystkie desktopy będą dzielić tę samą obudowę z napędem optycznym, czytnikiem na karty pamięci oraz czteroma portami USB.

Fani komputerów AiO otrzymają natomiast Inspirony 27 7000 i 24 5000 z ekranami odpowiednio 4K IPS i FullHD. Pod wyświetlaczem ukryto głośniki oraz kamerki internetowe zgodne z technologią Windows Hello. Klienci mają do wyboru jeden lub dwa dyski SSD, do 16GB pamięci RAM, kartę graficzną z rodziny Radeon RX 500 oraz procesor AMD APU siódmej generacji lub jeden z Ryzenów.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.