Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 30 maja 2017 
    

Najem kserokopiarek korzystniejszy niż zakup na własność


Autor: materiały partnera | 06:35
(1)
Skaner czy ksero to urządzenia, które powinny znaleźć się w każdej firmie. Chyba żaden pracownik instytucji państwowej nie wyobraża sobie pracy bez swobodnego dostępu do wielofunkcyjnego urządzenia biurowego, na którym mógłby choćby skserować niezbędne w jego pracy dokumenty.

Jednak nie każda firma może sobie pozwolić na zakup odpowiedniej kserokopiarki. Szczególnie małe przedsiębiorstwa stawiające pierwsze kroki w biznesie nie dysponują tak dużym budżetem, który umożliwiłby im zakup drogiego sprzętu. Doskonałą alternatywą dla zakupu jest dzierżawa kserokopiarek. Sprawdź, jakie są zalety najmu urządzeń biurowych.

Dlaczego warto wydzierżawić kserokopiarkę?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć, że dzierżawa kopiarek jest coraz bardziej popularna. Kiedyś z usługi korzystali tylko nieliczni, a teraz firmy podchodzą do niej znacznie przychylniej. Przyczyną jest wysoka cena najlepszej jakości urządzenia biurowego, jaką trzeba byłoby zapłacić w momencie kupna. Brak kosztów zakupu kserokopiarki i stosunkowo niski miesięczny koszt najmu to to, co ostatecznie przekonuje przedsiębiorstwa do podjęcia odpowiedniej dla nich decyzji.

Niektórym wydaje się, że na najem oferowane są jedynie wysłużone już urządzenia, którym do wysokiej klasy sprzętu bardzo daleko. Nic bardziej mylnego. Firmy systematycznie wymieniają posiadany sprzęt na jego nowsze odpowiedniki celem podniesienia jakości świadczonych usług i spełnienie oczekiwań, jakie są przed nimi stawiane.

Darmowa konserwacja na zawołanie

To chyba największy atut wynajmowania sprzętu. W momencie, gdy dzierżawiona kopiarka odmówi posłuszeństwa zgłaszasz usterkę firmie, od której wynajmujesz urządzenie i w ciągu 8 godzin od tego momentu pojawi się u Ciebie specjalista, który zajmie się zdiagnozowaniem i naprawą zaistniałego problemu. Jeśli naprawa przedłuży się i będzie trwać do kilku dni to otrzymasz na ten czas urządzenie zastępcze, który pozwoli wyeliminować jakikolwiek przestój w pracy firmy.

Posiadając sprzęt na własność musisz liczyć się z tym, że w przypadku zaistnienia jakiegokolwiek problemu zostaniesz pozostawiony praktycznie sam sobie. Możesz zmarnować czas na wertowanie liczącej sobie niekiedy kilkaset stron instrukcji albo wydać krocie na usługi firmy konserwującej tego typu sprzęt. W ogólnym podsumowaniu jednak zasoby Twojej firmy wypadną dużo gorzej, niż przedsiębiorstwa wynajmującego kserokopiarkę posiadającego prawo do darmowej naprawy.

 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Jasne (autor: Lucullus | data: 31/05/17 | godz.: 18:03)
    Super hiper, cud malina.

    Dostaje się super sprzęt, niski czynsz i... mały limit. A poza limitem 20 gr za strone... I nagle nie jest już tanio.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.