Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 6 czerwca 2017 
    

Zadebiutowała nowa wersja PCMarka


Autor: Wedelek | źródło: Futuremark | 06:14
(1)
Futuremark wprowadził do oferty kolejną wersję oprogramowania testowego PCMark oznaczonego cyfrą dziesięć. Zawiera ono szereg nowych testów służących do badani a wydajności komputerów PC w zastosowaniach użytkowych. Aplikacja sprawdza między innymi jak testowana maszyna radzi sobie z zadaniami biurowymi, edycją fotografii i materiałów wideo, a także przeglądaniem sieci oraz renderingiem. W porównaniu do poprzedniej wersji testy trwają znacznie krócej, a lista parametrów do ustawienia jest bogatsza.

Nie zabrakło też wsparcia dla poleceń wydawanych z linii komend oraz możliwości eksportu wyniku do formatów XML i PDF. Aktualnie dostępne są tylko dwie licencje na PCMarka 10. Pierwsza to kosztująca $1495 rocznie Professional Edition dla klientów biznesowych, a druga to odmiana dla instytucji publicznych nazwana po prostu Government. 22 czerwca do tej listy dołączy jeszcze Advanced Edition w cenie $29,99 dla użytkowników domowych i okrojona Basic Edition, którą będzie można pobrać za darmo.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. już pędzę wydać ponad stówę (autor: Sławekpl | data: 6/06/17 | godz.: 10:50)
    by się spuszczać na widok cyferek i słupków :P
    jeśli ktoś potrzebuje, to filmów XXX w sieci jest od groma, ponoć można już znaleźć nawet w 3D i to za free xD


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.