Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 28 czerwca 2017 
    

CoolerMaster zapowiada nowe klawiatury z PBT


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 06:44
(2)
CoolerMaster zapowiedział odświeżone wersje klawiatur MasterKeys S oraz L, wyposażone w klawisze z PBT (Politereftalan butylenu). Jest to trwalszy rodzaj tworzywa, który w przeciwieństwie do tradycyjnego plastiku ABS nie wyciera się tak szybko, a zrobione z niego przyciski nie „świecą się” po dłuższym użytkowaniu. Wzorem dotychczas sprzedawanych klawiatur użytkownik ma do wyboru po trzy różne wersje z przełącznikami mechanicznymi CHERRY MX Red, Blue oraz Brown. Specyfikacja techniczna obejmuje też procesor Cortex M3, 512KB wbudowanej pamięci oraz system do wywoływania makr w locie.

Producent deklaruje żywotność przełączników Cherry MX na poziomie 50 milionów wciśnięć. Obie klawiatury do sprzedaży trafią w lipcu w cenach odpowiednio 99 euro oraz 109 euro, a w zestawie będą dodawane dodatkowe klawisze QWERASD w kolorze czerwonym.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Mam pytanie (autor: ditomek | data: 28/06/17 | godz.: 08:14)
    jak działa system do wywoływania makr _w_locie_ i czy rzeczywiscie do tego potrzeba ARMa i 512 Ramu?

  2. ditomek potrzeba, makra zapisane są w klawie (autor: Sławekpl | data: 28/06/17 | godz.: 15:24)
    a nie w programie na kompie, czyli możesz podłączyć tą klawę do innego kompa i mieć nadal te same ustawienia, nie musisz nic przenosić czy ponownie ustawiać, tak samo nie musisz wgrywać żadnego softu do sterowania podświetlenia, jest zbędne choć ułatwia ustawienie wszystkiego

    jeśli dadzą słabej jakości PBT to może wyjść że przy podświetleniu efekt będzie gorszy niż gdy kapsle są z ABS, PBT w mniejszym stopniu zatrzymuje światło i kapsel w jaśniejszych wersjach potrafi cały świecić a nie tylko znak


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.