Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 28 czerwca 2017 
    

Dlaczego warto kupować laptopy biznesowe do firmy?


Autor: materiały partnera | 06:52
(4)
Obecnie dobry laptop jest na wagę złota. Dotyczy to przede wszystkim firm, w których te urządzenia stanowią podstawowe źródło pracy. Nie może zatem dziwić, że coraz większą popularnością cieszą się laptopy biznesowe. Czym cechują się takie produkty?

Najwyższa jakość wykonania

Producenci doskonale zdają sobie sprawę, że laptopy biznesowe muszą charakteryzować się niezawodnością oraz wytrzymałością. Wszystko dlatego, że codziennie służą pracownikom do wykonywania wielu ważnych obowiązków, które mają wpływ na szybkość realizowanych projektów, zadowolenie klientów oraz kwotę osiąganych zysków. Nie może zatem zaskakiwać, że laptopy biznesowe są bardzo starannie wykonywane. Producenci dbają o każdy detal, aby zagwarantować płynność pracy i możliwość pełnego skupienia się na realizowanych zadaniach.

Profesjonalne wsparcie techniczne

Oczywiście, nawet najlepsze urządzenia elektroniczne mogą - z rozmaitych przyczyn - ulec awarii. Producenci laptopów biznesowych nie zostawiają jednak klientów z tym problemem. Trzeba podkreślić, że gwarantują oni pełne wsparcie techniczne oraz zaplecze serwisowe. To oznacza, że każda awaria - mała czy duża - zostanie odpowiednio szybko naprawiona, aby pracownicy danej firmy mogli systematycznie (i na czas) realizować powierzone im zadania.

Komfort w czasie pracy

Wszystkie zastosowane rozwiązania w nowoczesnych laptopach biznesowych sprawiają, że praca z tymi urządzeniami jest przyjemnością. Dlaczego? Warto wiedzieć, że taki sprzęt posiada m.in. matową matrycę. To sprawia, że na ekranie nie pojawiają się irytujące refleksy świetlne, które negatywnie wpływają na jakość wykonywanych zadań oraz samopoczucie pracowników - w końcu odblaski powodują bóle oczu czy głowy. Matowa matryca powoduje, że wykonywanie zadań jest możliwe tak naprawdę w każdych warunkach oświetleniowych.

Nowoczesne laptopy biznesowe charakteryzują się też cichą pracą. Jest to ważne w przypadku pomieszczeń, w których znajduje się kilku innych pracowników. W końcu hałas może rozpraszać i zmniejszać koncentrację. Ponadto profesjonalne urządzenia z tej kategorii cechują się skutecznym systemem chłodzenia, dzięki któremu niestraszne są wysokie temperatury czy wielogodzinna, intensywna praca.

Odpowiednia wydajność

Moc i szybkość komputerów to parametry, na które zwraca się coraz większą uwagę. W końcu "czas to pieniądz", a w wielu firmach liczy się każda sekunda. Nie może zatem zaskakiwać, że nowoczesne laptopy biznesowe zapewniają moc oraz szybkość na bardzo wysokim poziomie, co powoduje szybką i efektywną pracę.

Szybki transfer danych

Aktualnie produkowane laptopy biznesowe odznaczają się też wyjątkowo szybkim transferem danych. Dzięki temu można np.: błyskawicznie wysłać niezbędne pliki czy połączyć się z siecią w celu wyszukania niezbędnych informacji.

Kamera internetowa

W nowoczesnych przedsiębiorstwach rozmowy poprzez komputery przenośne są na porządku dziennym. Nic więc dziwnego, że profesjonalne laptopy biznesowe posiadają wysokiej jakości szerokokątną kamerą internetową. Nie brakuje też mikrofonu, który eliminuje szumy i sprawia, że rozmowy - nawet z ludźmi z drugiego końca świata - będą przebiegały komfortowo.

Bateria

Laptopy biznesowe posiadają bardzo wydajną baterię. Pozwala ona na wielogodzinną pracę bez konieczności ładowania. Jest to opcja, która cieszy się szczególną popularnością wśród pracowników, którzy często muszą podróżować i nie zawsze mają swobodny dostęp do prądu.

Elegancki wygląd

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach sprzęt elektroniczny musi być nie tylko wydajny, ale także charakteryzować się odpowiednią prezencją. Nowoczesne laptopy biznesowe znakomicie wywiązują się także z tego drugiego zadania. Elegancki wygląd sprawia, że można je z powodzeniem używać na ważnych prezentacjach czy kluczowych negocjacjach. Trzeba podkreślić, że są to też urządzenia charakteryzujące się lekką konstrukcją, dzięki czemu ich przenoszenie z miejsca na miejsce nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Po fachową pomoc przy zakupie laptopów zapraszamy na notebooki.pl


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Pytanie: (autor: Duke Nukem PL | data: 28/06/17 | godz.: 21:07)
  Jaką formę płatności sugeruje partner tego materiału?
  Odpowiedź bardzo oczekiwana.


 2. Wszystko bym zrobumiał, (autor: Takkyu | data: 28/06/17 | godz.: 23:28)
  gdyby w lapkach po 6 tysięcy nie było i5-6200U... Niestety takie sprzedaję... bo musi to być 14" i Fujitsu - taki wymóg klienta. W biznesowych powinno iść i5 HQ...
  No bo ja rozumiem wykonanie, bateria, matryca FHD, złącze replikatora, modem LTE, magnezowa obudowa itd... no ale koniec końców Acer za 3000 zł ma tę samą wydajność co te Fujitsu po 6200 zł...


 3. Poza tym, (autor: Takkyu | data: 28/06/17 | godz.: 23:32)
  we wszystkich najbardziej zaawansowanych technologicznie firmach, z którymi współpracuję jest zakaz używania kamery... Nawet u co niektórych trzeba kamerkę fizycznie odłączyć i zostawić w laptopie z odpiętym kabelkiem, polityka bezpieczeństwa w innych nakazuje zakrycie wizjera...

 4. @ 2 (autor: Muchomor | data: 29/06/17 | godz.: 10:14)
  Też mnie to wkurza, jak i fakt, że zmniejszają ilośc portów USB, bo przecież jak dadzą 1x Type-C, to już nie trzeba tak dużo portów, czy coś ... Bateria montowana na stałe. HP, w swoich biznesach zrezygnowało ostatnio z klapy serwisowej i otwieranie tego, to jest tona śrubek.
  Wylałem kiedyś frustrację na pracowników HP, na większym spotkaniu i powiedzieli, że zrobili badania i większość kupujących laptopy chce aby laptopy były coraz cieńsze i lżejsze i mają długo na baterii pracować. A mało kto patrzy na moc proca i tym podobne oszustwa.
  Jednym zdaniem, oni dalej będą robić lapy coraz bardziej podobne do Maców. Nie wiem tylko, czy faktycznie ludzie, którym się Maci podobają, będą akurat spoglądali na HP, Delle, itp...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.