Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 5 lipca 2017 
    

Funkcja Timeline trafi do Windowsa z opóźnieniem


Autor: Wedelek | źródło: Next Power Up | 06:58
(2)
Funkcja Timeline jest jedną z ciekawszych nowości jaka do Windowsa 10 miała trafić wraz z jesiennym pakietem zmian. Dzięki niej praca wykonywana na dowolnym urządzeniu jest na bieżąco synchronizowana ze wszystkimi komputerami PC zalogowanymi na tym samym koncie Microsoftu. Innymi słowy odchodząc od komputera z dziesiątką i biorąc do ręki np. tablet internetowy lub smartfon możemy wznowić pracę od tego miejsca, w którym skończyliśmy ją na PC. Działanie Timeline jest więc identyczne jak funkcji Apple Continuity, z tym, że nie jest ona ograniczona do urządzeń jednego producenta i będzie współpracować z iOS i Androidem.

Niestety Programiści z Microsoftu nie są w stanie ukończyć opisywanej funkcji na czas i ostatecznie na Timeline będzie trzeba poczekać do przyszłego roku. Szczegółowej daty nie podano, aczkolwiek można się spodziewać, że jej premiera odbędzie się w marcu, przy okazji wypuszczenia zaplanowanego kolejnego poprawek.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Wtopa. (autor: rmarcin | data: 5/07/17 | godz.: 15:22)
    I to duża. Jeśli pogłoski i Surface Phone są prawdziwe to brak tej funkcji na pewno cały projekt opóźni. Bez niej MS nie ma co w ogóle próbować sprzedawać telefony.

  2. @1. (autor: Kenjiro | data: 5/07/17 | godz.: 19:37)
    Ale MS ma wiele innych problemów, choćby pierwsza z brzegu synchronizacja kontaktów, zadań i kalendarza korzystając z dowolnego konta pocztowego. Ba, nawet korzystając z konta @outlook.com są problemy.
    Skoro tak banalnej funkcjonalności nie potrafią ogarnąć w całości, to co mówić o bardziej skomplikowanych sprawach?


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.