Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 10 lipca 2017 
    

Beta Destiny 2 zapowiedziana


Autor: Wedelek | źródło: Guru3D | 05:45
Jesienią na sklepowe półki trafi gra Destiny 2 od studia Bungie Software, będąca bezpośrednią kontynuacją ciepło przyjętej strzelaniny FPP wzbogaconej elementami MMO. Od strony fabularnej gra będzie kontynuować opowieść zapoczątkowaną w pierwszej odsłonie cyklu, przy czym twórcy zapowiadają większy nacisk na ten właśnie aspekt. Co ciekawe tym razem gra trafi nie tylko na konsole Microsoftu i Sony, ale też na komputery osobiste. Jeszcze przed premierą gracze będą mogli przetestować Destiny 2 w ramach zamkniętej i otwartej bety.

Ta pierwsza jest przeznaczona dla osób, które zakupiły grę w przedpremierze i ruszy 18 lipca na konsoli PlayStation 4 oraz 19 lipca na Xbox One. Osoby, które nie kupiły jeszcze Destiny 2 będą musiały poczekać dwa dni dłużej na otwartą betę, która rozpocznie się 21 lipca. Okres testowy zakończy się 23 lipca. W ramach bety gracze dostaną dostęp do pierwszej misji fabularnej oraz trybów PvP i kooperacji. 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.