Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 7 sierpnia 2017 
    

Mobilny głośnik Creative z diodami LED


Autor: Wedelek | źródło: Guru3D | 06:29
(1)
Halo to najnowszy głośnik mobilny Creative stworzony przede wszystkim z myślą o posiadaczach smartfonów z dobrymi układami DAC. Urządzenie na tle podobnych produktów wyróżnia wysokiej jakości głośnik otoczony diodami LED, generującymi podświetlenie zależne od aktualnie odtwarzanego utworu. Użytkownik może wybrać jeden z dwunastu przygotowanych przez producenta trybów pracy za pośrednictwem aplikacji Creative Xpectra, dostępnej do pobrania z App Store i Google Play.

Halo charakteryzuje się wymiarami 175 x 70 x 108 mm i wagą 510mm, posiada wbudowany moduł Bluetooth 4.2 oraz 3.5mm złącze AUX. Wbudowana bateria pozwala na osiem godzin ciągłej pracy, a do jej naładowania wystarczy kabel ze złączem micro USB.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. jakoś nie wierzę w tą wysoką jakość dźwięku (autor: Sławekpl | data: 8/08/17 | godz.: 07:22)
    w 9 na 10 przypadkach dodatki takie jak ledy, fikuśne stylizowane obudowy i inne cuda mają odciągnąć uwagę nabywcy od głównego przeznaczenia danego ustrojstwa przekonując do zakupu towaru który został znacznie wyżej wyceniony niż jest rzeczywiście wart, takie podejście nie tylko u Creative jest od wielu lat normą
    co dziwne ludzie się na to godzą sądząc że te idiotyczne dodatki uzasadniają wyższą cenę i są jej warte, wystarczy spojrzeć na rezerwat japkowy :P


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.