Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 18 listopada 2002 
    

ALLPlayer w wersji 1.9


Autor: DYD | źródło: Baldhead | 16:53
(4)
ALLPlayer to jeden z dostępnych polskich programów do odtwarzania filmów z napisami we wszelkich formatach zarejestrowanych przez system (np. DIVX/AVI/MPG/MP3). W przeciwieństwie do większości odtwarzaczy, ALLPlayer nie jest nakładką na MediaPlayera, a korzysta bezpośrednio z DirectX, dzięki czemu przy pomocy ALLPlayera można teoretycznie odtworzyć KAŻDY film bez konieczności posiadania dwóch lub trzech playerów na wypadek, gdyby któryś z nich nie zadziałał danym filmem.

Inną, być może największą zaletą ALLPlayera jest wmontowana w program unikatowa funkcja "IQ-TEXT" (inteligentne napisy). Dzięki tej funkcji nie przeoczymy żadnego napisu podczas oglądania filmu (zawsze zdążymy przeczytać wszystkie!). Często zdarza się tak, iż napisy są zbyt "gęsto" jeden po drugim i nie jesteśmy w stanie ich przeczytać, ale dzięki tej funkcji tego problemu już mieć nie będziemy. Program sam analizuje długości napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia.

Prawdziwym przebojem i kolejnym rozwiązaniem, które jako pierwsi na świecie wymyśliliśmy i stworzyliśmy jest możliwość dołączenia do pliku AVI MENU (nie w w osobnym pliku, ale w pliku AVI z fimem!). Teraz możesz zrobić Menu w swoim ulubionym filmie (takie jak w filmach DVD) i wysłać go swoim znajomym (w jednym pliku)! Stworzenie menu trwa kilka minut (może nawet sekund), a efekt jest Super! Możesz także umieścić w AVI swój link np. do swojej strony WWW!

(Przykładowy plik AVI z menu (przy okazji jest to test Audio) jest TUTAJ (1542KB)!

Ponadto ALLPlayer sam wykrywa brakujące kodeki, potrzebne do odtworzenia filmu i automatycznie w razie potrzeby pobiera je z internetu (program wykrywa kilkakrotnie więcej kodeków niż Windows Media Player !!!)

Inne funkcje i zalety ALLPlayera to: skórki i edytor skórek zawarty w programie, obsługa dwóch monitorów lub monitora i TV (np. na Telewizorze film, a na pulpicie panel sterujący), PlayLista, wbudowana funkcja AntiFreeze, automatyczne odtwarzanie filmów dwuczęściowych, super prosta konfiguracja dla nagrywających płytki z filmami, obsługa Telewizorów Panoramicznych, edytor napisów, szybkość, minimalne wymagania systemowe, intuicyjna obsługa oraz wiele innych, ciekawych i unikatowych funkcji.

W nowej wersji poczyniono następujące zmiany:
 • moduł naprawiający pliki AVI (ulepszona wersja programu DIVFIX), dzięki któremu możemy naprawić i oglądać pliki np. nie do końca ściągnięte z internetu. Możemy nawet obejrzeć pliki AVI podczas ściągania!!! (ALLPlayer sam wykrywa uszkodzone zbiory, ale można także wywołać wyżej wspomniany moduł klawiszem )
 • wykrywanie, że plik jest używany przez inny program
 • nie pokazuje się przy starcie programu strona MarBit jeżeli odznaczona jest w setup opcja "Pozwalaj na użycie pilota poczerwieni"
 • Inne poprawki i ulepszenia problemów zgłoszonych przez Naszych Użytkowników
Program można pobrać z marbit.com.pl lub ftp.twojepc.pl (738 KB).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. playery.. (autor: Siner-brak rejestracji | data: 18/11/02 | godz.: 22:27)
  a gdyby tak sie goscie dogadali i powiazali Vplayera z Allplayerem to byla by dopiero jazda.. :)) wszystko inne shit :)

 2. eee tam... (autor: Diabolo de Villious | data: 19/11/02 | godz.: 00:42)
  nie do pobicia to jest BSPlayer. No dobra, gdyby jeszcze obsługa napisów była trochę lepsza...

 3. Re: Diabolo (autor: GULIwer | data: 19/11/02 | godz.: 02:26)
  true true a wtórują mu ffdshow i GSPot ^__^

 4. coś mi się tu nie zgadza.. (autor: carlosA | data: 21/11/02 | godz.: 02:47)
  na stronie http://www.marbit.com.pl jest już wersja 2.0

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.