Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 28 sierpnia 2017 
    

Razer Wolverine Ultimate, nowy pad dla Xbox One i PCtów


Autor: Wedelek | źródło: TechSpot | 06:01
Pad dla Xboxa One uchodzi za jedną z najlepszych konstrukcji jakie kiedykolwiek powstały, co nie oznacza oczywiście, że jest idealny. Dlatego też cały czas na rynku pojawiają się autorskie konstrukcje, które mają spełnić oczekiwania najbardziej wymagających graczy. Takie zadanie ma też Wolverine Ultimate od firmy Razer. Pad kształtem bardzo mocno przypomina twór Microsoftu, ale ma kilka istotnych dodatków. Są to dodatkowe przyciski, bumpery i spusty, system podświetlenia Chroma, oraz wymienialne gałki i krzyżak.

Razer chwali się, że dzięki niemu każdy gracz może spersonalizować pada pod indywidualne potrzeby, zwiększając przy tym swoją efektywność w grach. Nie mogło też zabraknąć oprogramowania ze wsparciem dla makr, złączy audio do podłączenia słuchawek oraz portu na kabel zasilający z wtyczką micro USB. Ten dołączany w zestawie ma długość trzech metrów. Wolverine Ultimate do sprzedaży trafi we wrześniu w cenie 180 euro, ale jego pełna dostępność jest zaplanowana na końcówkę roku. 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.