Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 26 kwietnia 2001 
    

Nowe cienkie COMBO Toshiby


Autor: DYD | źródło: e-mail | 18:30
Toshiba zapowiada wprowadzenie na rynek nowego napędu COMBO w wersji "slim". Jest to pierwszy tego typu produkt na świecie. Urządzenia Combo są połączeniem nagrywarki płyt CD-R/RW, a ta szczególna wersja o symbolu SD-R2002 znajdzie zastosowanie w notebook'ach.

SD-R2002 nagrywa płytki CD-R i CD-RW z prędkością 4x, ich odczyt dokonywany jest z prędkością 24x, a odczyt płyt DVD z prędkością 6x. Dodatkowym atutem tego modelu jest zastosowanie przez producenta specjalnej technologii, mającej za zadanie zabezpieczenie napędu przed wystąpieniem błędów "buffer under-run".

Ponadto, urządzenie charakteryzuje się niskim poborem mocy, co w przypadku użytkowników notebook'ów jest sprawą szalenie istotną. Slim Combo ma 2 MB bufor, średni czas wyszukiwania w formacie DVD wynosi 115 ms, a transfer danych 8.112 KB/s. Napęd wspiera większość popularnych formatów odczytu CD, w tym CD-TEXT i CD-DA.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.