Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 27 kwietnia 2001 
    

Seagate "gigant" w ABC Data


Autor: DYD | źródło: e-mail | 16:10
ABC Data oferuje największy na świecie dysk twardy - Seagate Barracuda 180 GB. Aby uzmysłowić sobie, ile informacji można umieścić w 180 GB, można podać przykład stosu dokumentów, trzykrotnie przewyższający wieżowiec Empire State Building. Dzięki pojemności po sformatowaniu 181,6 GB jest doskonałym rozwiązaniem dla masowego przechowywania danych, stosowanego np. w rozwiązaniach e-commerce. Drugim obszarem zastosowań tego dysku może być profesjonalna obróbka cyfrowych danych audio/video. W dysku zastosowano Rotational Vibration Protection System (RV Sensor), który monitoruje i koryguje ruch dysku w urządzeniach zawierających wiele napędów, takich jak macierze, czyniąc go idealnym do tego typu rozwiązań. Napęd należy do popularnej rodziny Seagate Barracuda i reprezentuje już siódmą jej generację, co świadczy o jej jakości i niezawodności. Potwierdza to średni czas pomiędzy uszkodzeniami (MTBF) równy 1 200 000 godzin i pięcioletnia gwarancja.

Charakteryzuje się on także niewielkim poborem mocy - 10,3 W i cichą pracą - 3,7 B. Prędkość obrotowa talerzy wynosi 7200 obr./min. Maksymalna wyjściowa szybkość transmisji danych sformatowanych to 47 MB/s. Szybkość transmisji jest o 19% większa niż dysków Cheetah 73 GB 10000 obr./min.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.