Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 4 kwietnia 2018 
    

Coffee Lake-S i Coffee Lake-H: debiut nowych procesorów Intela dla laptopów


Autor: Zbyszek | źródło: Intel | 06:11
(1)
Intel oficjalnie wprowadza do sprzedaży wiele nowych modeli procesorów 8. generacji, przeznaczonych do stosowania w komputerach przenośnych. Nowe procesory należą do serii Coffee Lake-H oraz Coffee Lake-S. Pierwsza z nich obejmuje 6 rdzeniowe procesory przeznaczone do stosowania w wydajnych laptopach, w tym modelach gamingowych oraz przenośnych stacjach roboczych (DTR). Flagowym przedstawicielem serii jest 6-rdzeniowy i 12-wątkowy Core i9-8950HK, taktowany zegarem 2,9 GHz standardowo i do 4,6-4,8 GHz w trybie Turbo Boost. Coffee Lake-S to natomiast czterordzeniowe procesory z układem graficznym Intel Iris Plus oraz 128 MB pamięci eDRAM.

Topowym procesorem z tej serii jest czterordzeniowy i ośmiowątkowy Core i7-8559U, charakteryzujący się zegarem 2,7 GHz standardowo i do 4,5 GHz z Turbo. Oprócz tego oferta procesorów z tej serii obejmuje dwa czterordzeniowe i ośmiowątkowe modele Core i5, odznaczające się mniejszym taktowaniem i mniejszą pojemnością pamięci L3 (6 MB zamiast 8 MB), oraz jeden dwurdzeniowy i czterowątkowy model Core i3-8109U.

Pełna oferta nowych procesorów znajduje się w poniższych tabelach.



 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Kupujcie póki dostępe (autor: Mario1978 | data: 4/04/18 | godz.: 17:17)
    w sprzedaży będzie bo pewnie warto pochwalić się przez rok czasu.Potem kupicie kolejny bo rok czasu to wystarczająco na to by uzbierać na kolejny w przyszłym roku:).

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.