Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 27 kwietnia 2001 
    

Leadtek Winfast GeForce3 w IN4.PL


Autor: DYD | źródło: e-mail | 16:40
Serwis IN4.PL jako jeden z pierwszych w Polsce (o ile nie pierwszy?) zamieścił recenzję karty Leadtek Winfast GeForce3 64MB DDR. Aktualnie testowane w różnych redakcjach karty z GeForce3, to w większości wersje przedpremierową, czyli tzw. "sample" - także Leadtek w IN4.PL to karta nie przeznaczona do sprzedaży, lecz model testowy. Polscy dystrybutorzy kart z GeForce3 wprowadzą je do sprzedaży w pierwszej połowie maja. Poniżej zamieszczam "esencję" z podsumowania.
Karta jest świetna, super i wogóle ale... Nie jest to produkt dla wszystkich ze względu na wysoką cenę (ok. 2600 zł 27.04.2001). Z tego powodu nie mogę przyznać tej karcie naszej rekomendacji. Oczywiście jeśli dla kogoś cena nie ma znaczenia (wg naszej sondy jakieś 2% czytelników) to szczerze ją polecam i zachęcam do zakupu ! Największym problemem w tej chwili jest brak odpowiednich gier jednak te, które są będą śmigać bez zająknięcia w wysokich rozdzielczościach (mam na myśli 1600x1200). Wreszcie można będzie też pograć z funkcją FSAA dającą widoczne polepszenie jakości wyświetlanej grafiki.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.