Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 4 maja 2018 
    

Sterowniki Nvidia GeForce 397.55 Hotfix


Autor: Zbyszek | źródło: Nvidia | 11:22
W ubiegły czwartek Nvidia udostępniła nowe sterowniki graficzne GeForce 397.31 WHQL, które wprowadziły kilka dużych zmian, m.in porzucenie obsługi 32-bitowych systemów operacyjnych i kart z architekturą Fermi, oraz dodanie obsługi API Vulcan 1.1, a dla kart z serii Volta dodanie techniki RTX, czyli Ray Tracingu w czasie rzeczywistym. Niestety szybko okazało się, że sterowniki mają poważne problemy z obsługą dość popularnych kart GeForce GTX 1060, a posiadacze tych kart po ich istalacji nie mogą poprawnie korzystać ze swoich komputerów. W efekcie Nvidia dość szybko przygotowała nową wersję GeForce 397.55 Hotfix, zawierającą niezbędne poprawki.

Poza rozwiazaniem licznych problemów z funkcjonowaniem komputerów z kartami GeForce GTX 1060, wersja Hotfix usuwa także inny problem znaleziony w wersji 397.31, powodujący samoczynne usunięcie sterowników z systemu Windows 10 po pozostawieniu komputera na dłuższy czas w trybie bezczynności. Oprócz tego naprawiono problem z przycinaniem się filmów odtwarzanych na platformie Netflix i dodano obsługę Micorosoft Surface Book.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.