Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 3 grudnia 2002 
    

PC Wizard eXPerience - info o PC


Autor: DYD | 07:21
(2)
PC Wizard eXPerience to nowy program, którym możemy zbadać i analizować co siedzi w naszym PC. Aplikację zamieściła witryna www.cpuid.com znana z małego analizatora procesorów pod nazwą Cpu-Z. Wróćmy jednak do PC Wizard, który po zainstalowaniu oddaje nam całkiem pokaźną dawkę danych o procesorze, płycie głównej, pamięciach, temperaturze i innych urządzeniach znajdujących się w pececie. Dodatkowo możemy sprawdzić stan konfliktów sprzętowych, edytować pliki systemowe, sprawdzić zasoby i stan portów oraz zapuścić syntetyczny benchmark procesora (sprawdza też prędkość L1 i L2 cache), pamięci i dysku twardego wraz z porównaniem do innych systemów. PC Wizard eXPerience jest darmowy, a jego wersję 5.2002.1124 można pobrać z PC Wizard Page lub od nas (1.75 MB).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. pc wizard ;-(((((((((((((((((( (autor: @r2r-brak rejestracji | data: 3/12/02 | godz.: 08:59)
    dziwne bo nie wykrł producenta płyty głównej (Soltec na 815) :-(. Przy wykrywaniu Drivers się po prostu wiesza :-(. nie pokazuje napięć , temperatury i fanów.

    .....ogólnie badziewie..............


  2. faktycznie... (autor: DYD-Admin | data: 3/12/02 | godz.: 09:04)
    ... u mnie co prawda wykryl poprawnie plyte na i850E, ale takze wykonal niespodziewany zwis XP... widac co darmowe, nie zawsze znaczy dopracowane... lepiej poprzestac na Hwinfo32 czy sisoft sandra do czasu poprawnienia bug'ów...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.