Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 3 grudnia 2002 
    

Microsoft - 10 lat w Polsce


Autor: DYD | źródło: e-mail | 08:08
Warszawa, 3 grudnia 2002 roku - polski oddział Microsoft obchodzi jubileusz 10. lecia istnienia firmy w kraju. Z tej okazji odbędzie się Wielka Gala w Sali Kongresowej PKiN. Została zaplanowana również specjalna transmisja satelitarna z Redmond z udziałem Billa Gatesa. W uroczystości wezmą udział zaproszeni goście, wśród których znajdą się przedstawiciele polskiego rządu, parlamentu, klientów, partnerów oraz mediów, jak również pracownicy polskiego oddziału Microsoft.

"Chciałbym przy tej okazji serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom, bez których nie moglibyśmy osiągnąć tak wspaniałego sukcesu" - powiedział Tomasz Bochenek, dyrektor generalny polskiego oddziału Microsoft. "W ciągu ostatnich dziesięciu lat zaszły w naszym kraju ogromne przemiany. Komputer stał się już powszechnym narzędziem pracy w biurach, przedsiębiorstwach, trafił także do szkół, domów gdzie coraz częściej służy edukacji i rozrywce. Jesteśmy dumni, że miały w tym duży udział także nasze produkty."- dodał Tomasz Bochenek.

Microsoft wyróżni również wybranych partnerów, którzy poprzez wieloletnią współpracę oraz promowanie zaawansowanych technologii, przyczynili się do zbudowania sukcesu polskiego oddziału firmy. W części artystycznej imprezy zebrani goście będą uczestniczyć w niepowtarzalnym koncercie 10 najwybitniejszych polskich tenorów młodego pokolenia. Miłym akcentem uroczystości będzie także sprzedaż obrazków namalowanych przez dzieci z placówek, którym pomaga Microsoft. Dochód uzyskany z ich sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na pomoc domom ze stowarzyszenia "Gniazdo".

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.