Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 4 grudnia 2002 
    

Podwójnie składany notebook


Autor: R4v | źródło: W2S/Yahoo | 16:43
(1)
Jakiś czas temu pisaliśmy o notebooku z dwoma ekranami. Firma Xentex wprowadziła właśnie komputer, nazwany Flip-Pad Voyager, do sprzedaży. Okazuje się, że podwójny ekran to nie jedyna rzecz, która wyróżnia laptopa. Komputer składa się bowiem dwa razy. Raz tradycyjnie jak każdy notebook, natomiast chętni mogą złożyć komputer jeszcze raz na pół. Osiągamy w ten sposób wymiary o połowę mniejsze, niż w normalnym laptopie. Urządzenie wyposażono w procesor AMD Mobile Athlon taktowany zegarem od 1.2 do 1.6GHz i 512MB RAM. Twardy dysk dysponuje pojemnością 40GB i łatwo można go wymienić. Obraz o dość niestandardowej rozdzielczości 1536x1024 jest wyświetlany na dwóch ekranach o przekątnej 13.3". Komputer dysponuje standardowymi gniazdami USB 1.1, FireWire, PCMCIA, gniazdem modemu i kontrolera Ethernet. Do zasilania służą dwie baterie: jedna wbudowana i jedna wymienialna. Pozwalają one na pracę do 4 godzin. Cena tego cuda wynosi jedyne $5000.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Moim zdaniem rewolucyjne rozwiązanie (autor: NimnuL-Redakcja | data: 5/12/02 | godz.: 08:14)
    pozatym, ze wygląda to świetnie to przede wszystkim zajmuje o polowe mniejsza przestrzen nie zmniejszajac mozliwosci urzadzenia ... dla mnie rewelacja i w ta strone pewnie pojda notebooki ... o ile nie opatentowali tego jeszcze ;))

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.