Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 5 grudnia 2002 
    

UMC będzie produkowało dla SiS


Autor: Jasiek | źródło: 4D/X-bit | 15:28
Jak wynika z nieoficjalnych informacji, azjatycki producent chipsetów, firma SiS, skieruje część swojej produkcji w technologii 0,15 i 0,18 mikrona do fabryk UMC. Współpracy obu firm oczekiwano od kiedy UMC zaczęło poszukiwać nowych klientów. Wiadomo bowiem, że SiS może sprzedawać znacznie wiecej kości, niż jest w stanie wyprodukować. Powodem, dla którego SiS zdecydowało się na zewnętrzną produkcję, może być zbyt mała zdolność produkcyjna fabryk firmy. Obecnie SiS wytwarza 26-28 tysięcy płytek krzemowych miesięcznie, choć zapotrzebowanie na chipsety firmy jest tak duże, że mogłaby produkować nawet 35 tysięcy płytek.

Zapotrzebowanie na układ graficzny Xabre i inne produkty stale rośnie - SiS już od roku nie jest w stanie zaspokoić potrzeb odbiorców. I choć analitycy już 18 miesięcy temu wskazywali potrzebę produkowania części układów poza firmą, to SiS do obecnej chwili nie podjęło żadnego działania. Najnowsze plany skierowania części produkcji do fabryk UMC mogą wskazywać, że SiS zmienia strategię. Obie firmy na razie nie potwierdziły tych informacji.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.