Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 10 grudnia 2002 
    

Plextor wraca do SCSI


Autor: DYD | źródło: Alstor | 14:00
(1)
Plextor, znany japoński producent nagrywarek CD-RW, ogłosił właśnie specyfikację najnowszego, wewnętrznego modelu z interfejsem Ultra-SCSI. Nagrywarka PX-W4012TS stanowi kontynuację rodziny wydajnych napędów CD-RW z interfejsem SCSI, z których Plextor słynie od samego początku produkcji nagrywarek. Zapotrzebowanie na nagrywarki SCSI nie ustaje, przede wszystkim w zastosowaniach profesjonalnych np. w środowiskach sieciowych. Plextor wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oferuje napęd najwyższej jakości i bardzo dobrych osiągach.

Plextor PX-W4012TS charakteryzuje się następującymi parametrami: 40x zapis CD-R, 12x zapis CD-RW, 40x odczyt CD-ROM. Napęd wyposażono w komplet znanych technologii wspomagających działania użytkownika: Burn-Proof, PoweRec, VariRec. Nagrywarka posiada bufor o pojemności 4MB. Jest zgodna z formatem Mt.Rainier. PX-W4012TS pojawi się w sprzedaży w styczniu 2003 roku w odmianach bulk oraz Retail Kit. Dodatkowo, napęd będzie dostępny w wersji z białym i czarnym panelem przednim. W skład wersji Retail Kit wchodzi: napęd PX-W4012TS, oprogramowanie Nero + InCD, oprogramowanie PlexTools, płyta CD-R, płyta CD-RW, kabel audio, polska instrukcja. Cena nagrywarki PX-W4012TS nie jest jeszcze znana.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. :) Spoko (autor: Daurel | data: 11/12/02 | godz.: 06:44)
    W końcu na SCSI :) , zobaczymy jaka cena :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.