Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 11 czerwca 2019 
    

Nowy, elitarny kontroler do gier od Microsoftu


Autor: Wedelek | 05:30
(2)
Kolejną nowością jaką mogliśmy zobaczyć na E3 był nowy kontroler firmy Microsoft dla wymagających graczy. Model Xbox Elite Wireless Controller Series 2 otrzymał lepszej jakości obudowę z ogumowanymi elementami, nowe spusty z przemodelowanym mechanizmem blokady oraz całkiem nowe gałki analogowe w których można dostosowywać stopień ich naprężenia, a więc pośrednio ich czułość. Pojawił się też system profili dla poszczególnych gier przełączany dedykowanym przyciskiem oraz pojemniejsza bateria która pozwala na 40 godzin gry na jednym ładowaniu.

Model Elite 2 może współpracować z komputerami PC i konsolami Xbox za pośrednictwem kabla z USB typ C lub modułu Bluetooth. Nie zabrakło też złącza na słuchawki oraz umieszczanego w zestawie futerału do przechowywania pada w podróży. Niestety za te wszystkie poprawki i udogodnienia przyjdzie nam słono zapłacić. Cena XEWCS 2 to bowiem bagatela 700 złotych. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: djXone | data: 12/06/19 | godz.: 01:11)
    Pierwszy raz zacząłem się zastanawiać nad padem elite. Teraz ta nazwa godnie pasuje. Poprzednie modele nie wiele wnosiły względem podstawowego pada i nie było szału. Tu mogę powiedzieć z czystym sumieniem kozak! Cena bardziej adekwatna do produktu.

  2. Kogoś chyba poniosły te uproszczone tłumaczenia 1:1 z angielskiego w tytule. (autor: MBR[PL] | data: 12/06/19 | godz.: 12:58)
    Naprawdę nie wiem, jak plastikowy produkt wyjątkowo związany z kulturą masową niższą można nazywać "elitarnym".

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.