Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 12 lipca 2019 
    

Valve wprowadza usługę Steam Labs


Autor: Wedelek | źródło: Valve | 17:18
Valve dodało do Steam nową funkcjonalność o nazwie Steam Labs. Jest to specjalna kategoria w której będą umieszczane eksperymentalne narzędzia przygotowane z myślą o wdrożeniu do głównej części platformy. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić nad czym pracują programiści, jak dany element działa w chwili obecnej, a wreszcie skomentować go i ocenić. Na dobry początek użytkownicy mogą za pośrednictwem Labs zapoznać się z trzema nowinkami. Pierwsza z nich to ‘micro trailers’. Pod tą nazwą kryje się mechanizm zastępujący statyczne okładki gier 6s trailerami, które niosą ze sobą znacznie więcej treści niż nieruchomy obrazek.

Kolejna modyfikacja to nowy system rekomendacji, który bazując na zainteresowaniach gracza ma proponować mu nowe gry o podobnej tematyce lub należące do gatunku, który ten preferuje.
Ostatnią nowością jest algorytm, miksujący zdjęcia i traliery z nowych gier i wyświetlający je w formie krótkich materiałów wideo.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.